Hledat, znamená hledat stále. Zastavit se a uvědomit si, znamená nalézt.


Vítejte v galerii fotografie a grafického designu. Přeji vám příjemnou procházku mezi virtuálními obrazy - možná na ní naleznete to pravé přesně pro vás...


Fotografování je mou profesí, relaxem a velkou vášní již přes čtvrt století. Po období objevování, zkoušení, metrech nepovedených negativů a hromadách ,,fotek do šuplíku"  z dob středoškolských studií, jsem v následujících letech vystudovala fotografický obor na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Některé ze snímků jsou staršího data a vznikly naskenováním velkoformátových či kinofilmových diapozitivů, jiné byly pořízeny digitální zrcadlovkou. Veškeré fotografie následně prošly postprocesem v Adobe Photoshopu.


A protože ruku v ruce s fotografií kráčí grafický design, zaplula jsem postupem času také do vod grafiky. Pracuji v Adobe Illustratoru a Adobe InDesignu, někdy ráda nakouknu do vesmírných fraktálů Apophysis. V Adobe Photoshopu pak čas od času, z popudu fantazie či momentální nálady vznikají koláže, fotomontáže a mandaly.


Má díla jsou k mání jako velkoplošné tisky, ráda pro vás zpracuji také zakázky z oblasti reklamní fotografie a grafického designu. Bližší informace naleznete v sekci ,,objednávky".